Şehirler Arası Özel Ambulans

Şehirden Şehre Kaliteli Özel Ambulans Hizmetleri

Yıllardır özel ambulans ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlamak üzere hizmet veren bir firma olarak daha önce hizmet vermiş olduğumuz pek çok müşterilerimizin şehirler arası özel ambulans ihtiyacı söz konusu olduğunda ilk aklına gelen firma olmaya devam ediyoruz. Memnuniyeti ve kusursuz hizmeti temel alan hizmet anlayışımız sayesinde uzak mesafeler arasında hasta nakilleri ve transferler gerekli olduğunda bu çalışmaların yapılmasını mümkün hale getiriyoruz. Hastaların durumlarına bakarak ayrı bir özen ve hassasiyetle çalışmakta olduğumuz ambulans hizmetlerimizde sadece tedavisi bir başka noktaya devam edecek olan kişiler için değil aynı zamanda taburcu olup evine yerleşmeye kendi başına gidemeyecek kişiler için de destek veriyoruz.

Kalabalık Noktalarda Özel Ambulans Hizmetleri

Firmamızın sağlık alanında yaptığı önemli katkılardan biri de kalabalık alanlar için vermekte olduğumuz ambulans hizmetleri oluyor. Hizmetlerimizde ilk akla gelen şehirler arası özel ambulans hizmetlerimizden farklı olarak insan kalabalığının yoğun olduğu gün, saatler ya da belirli tarih aralıklarında sizlerden gelen talepler doğrultusunda çeşitli mekanlarda sağlık hizmetlerini sunabiliyoruz. Kalabalık alanlarda yaşanacak sağlık sorunlarında hastalanan kişilerin bu alandan en kısa sürede alınıp ilk müdahalelerinin yapılması ve tedavisinin yapılacağı sağlık kuruluşlarına yönlendirilmesini mümkün hale getiriyoruz. Alışveriş merkezleri, konser alanları, mitingler, kalabalık etkinlikler, fuarlar ve özel davetler bu hizmetlerimizi sunduğumuz yerlerin başında gelen noktalar oluyor.

Özel Ambulansta Revir Hizmetleri

Genellikle işyerleri başta olmak üzere uzun süre boyunca sabit bir şekilde durulması beklenen alanlarda özel ambulans hizmetlerimizi tıpkı bir revir noktası gibi kullanarak sizlere sunuyoruz. Bu hizmetleri verme noktasında gerekli tüm bilgi ve birikime sahip olan personelimiz ve buna uygun donanımlara sahip araçlarımızla birlikte daha çok ilk müdahaleye yönelik farklı hizmetlerden destek almanızı da sağlıyoruz. Bu hizmetler arasında pansumanlar, enjeksiyon müdahaleleri, acil yardım uygulamaları, şeker ve tansiyon ölçümleri, basit ve küçük çaplı cerrahi müdahaleler ilk sırada gelen çalışmalarımızdan oluyor. Hastanın ilk müdahalesinin yapılmasının ardından sağlık durumunun kontrol altına alındığından emin olduktan sonra en yakında bulunan sağlık kuruluşlarına transferini gerçekleştirerek sorunsuz bir şekilde sağlık durumunun korunmasını da sağlıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir